طراحی سایت

طراحی سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و بر اساس استاندارهای کنسرسیوم بین‌المللی w3c و بر پایه کد نویسی divbase طراحی و اجرا میشود. سرعت لود شدن صفحات سایت به دو عامل هاست و کدنویسی بستگی دارد٬ ما جهت افزایش سرعت باز شدن سایت علاوه استفاده از سرور لینوکس «تگزاس دیتاسنتر» از تکنیک‌های کد نویسی و تعیین عمر ذخیره سازی (lifetime caching) تمامی رسانه‌های سایت استفاده میکنیم. طراحی سایت HTML5 و CSS3 انجام میشود٬ تمامی صفحات طراحی شده توسط واحد پشتیبانی طراحی سایت برگ در تمامی مرورگرهای اینترنتی بصورت صحیح قابل مشاهده خواهد بود و سایت طراحی شده با تمام مرورگرها سازگار می‌باشد.

انواع طراحی سایت

ما طراحی سایت هایی با عنوان طراحی سایت شخصی٬ طراحی سایت شرکت٬ طراحی سایت موسسه٬ طراحی سایت فروشگاه٬ طراحی سایت آموزشی٬ طراحی سایت هتل٬ طراحی سایت رستوران و… را انجام می‌دهیم٬ و برای هر یک از زمینه‌های ذکر شده سه دسته‌بندی جهت طراحی سایت در نظر گرفته شده که عبارتند از طراحی سایت ارزان٬ طراحی سایت حرفه‌ای و طراحی سایت اختصاصی که هر یک بنابه نیاز شما مزیتهایی دارند.

خرید سایت

طراحی سایت برگ به مشتریانی که دانش کار با مدیریت محتوای وردپرس را دارند و می‌خواهند سایت را با هزینه کم راه‌اندازی نمایند اقدام به فروش سایت میکند٬ فروش سایت شامل هاست٬ دامنه و نصب و راه اندازی سایت توسط مدیریت محتوای (CMS) وردپرس بهمراه قالب وردپرس به انتخاب شما می‌باشد. قالب وردپرس پکیج فروش سایت توسط گروه طراحان برگ طراحی نشده و در نتیجه قالب اختصاصی نمی‌باشید. برای سفارش خرید سایت ابتدا از صفحه نخست نام دامنه مورد نظر خود را جستجو کنید و از آزاد بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با تلفن فروش تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح نمایید٬ اطلاعاتی مانند لوگو و تصاویری که باید در سایت شما قرار گیرد را برای ما ارسال نمایید تا کار ساخت سایت شما را شروع کنیم. بعد از تکمیل نصب و راه اندازی شما قادر خواهید بود اطلاعات سایت را حذف٬ اضافه یا ویرایش نمایید. در ساخت سایت ۵۰% هزینه در ابتدای ساخت سایت گرفته می‌شود و ۵۰% بعد از تکمیل و تحویل سایت دریافت خواهد شد.