تاثیر طراحی وب سایت ساده در جذب مشتری

از نظر طراحی وب سایت برگ، سایت های فارسی زبان به یک طراحی وب سایت ساده به جای نمایش های خیلی پیچیده نیاز دارد. طراحی های وب ساده از چند جهت مفید هستند. وقتی که طراحی وب سایت ساده وجود داشته باشد گرایش به قراردادن چیزهای ضروری در وبسایت به وجود میآید. سادگی، طراحان وب را مجبور میکند که مهمترین ها را انتخاب کنند و چیزهای ابتدایی دیگر را کنار بگذارند. هدف سایت شما باید معرفی محصول یا خدمات به بازدیدکننده باشد تا به مشتری شما تبدیل شود.

نوعی طراحی وب سایت ارزان و ساده وجود دارد که به جای قرار دادن مقدار زیادی عناصر چند رسانه ای در طراحی، تنها بر بهبود متن و گرافیک تمرکز میکند. یک طراحی وب سایت خیلی شلوغ، تنها مشتری را گیج خواهد کرد و آنها در واقع دیگر به سایت شما بر نمیگردند و این خوب نیست٬ سعی کنید سایت خود را حرفه‌ای جلوه دهید.

جدای از متن و گرافیک های ساده، آرایش قرارگیری ابزارهای وبسایت نیز مسیر روشنی برای کاربران وبسایت ارائه میکند. در واقع یک طراحی وب سایت به یک روش ساده شکل پیدا میکند و بعد کاربران وب با سهولت قادر به حرکت از یک صفحه به صفحه دیگر هستند. این کار باعث میشود که کاربران با ارزش به کاربران تکراری تبدیل شوند. درصورتی که مشتری در سایت شما زمان بیشتری را بگذراند ممکن است به یکی از محصولات شما علاقمند شده و مشتری دائم شما شود.

این ابزارهای وبسایت کاربران وبسایت را به اطلاعات خاصی که نیاز دارند هدایت میکند. مثلا برخی نقل قول‏های الهام بخش برای مواقع خاص یا برای احساس معین؛ یافتن ساده نقل قول‏ها همچنین باعث سادگی کار کاربران در مرور سایت میشود. این ابزارها جدای از اینکه باید به اندازه کافی مشهود باشند باید به درستی هم برچسب زده شوند. بنابراین طراحان وب از کلمه های مشترک مورد استفاده بوسیله بازدیدکنندگان وبسایت استفاده میکنند. طراحی وب سایت برگ در تهران روشی معینی در ایجاد حس سبکی در محتوا و ابزارهایش دارد.