تاثیر بهینه سازی موتور جستجو بر طراحی سایت برگ

تعداد کمی سایت وجود دارد که بر روی بهینه سازی موتور جستجو و مدیریت لینکهای وبسایت سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری ها در واقع یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی هستند که عرضه شده اند. در حقیقت خیلی از وبسایت ها با هدف تقویت محصولات شان از این تکنولوژی ها استفاده میکنند. در اصل این دو خصوصیت طراحی وب به درد طراحی های وبسایت تجاری میخورند. به هر حال وبسایت های طراحی شده توسط طراحی سایت برگ از قبل، این گرایش ها را به دلیل نیازهای در حال رشد این سایت ها در نظر میگیرد. بنابراین، SEO یا بهینه سازی موتور جستجو یک اصطلاح جدید است که ترجیحا برای ارائه خصوصیات برای «موتور جستجو» استفاده میشود. استفاده اصلی از این خصوصیات مطمئن شدن از این است که وبسایت در چشم کسانی که در جستجوی آن هستند، قابل مشاهده خواهد بود اما کدام وبسایت ها بیشتر از همه دیده میشوند؟ احتمالا وبسایتی که در صفحه های اولیه نتیجه موتور جستجو دیده بشود

مدیریت لینکهای وبسایت برای تیم طراحی وب برگ یک خصوصیت ضروری در وبسایت های طراحی شده است، طراحی باید به این صورت باشد که به کسانی که در جستجوی کلمه کلیدی خاصی هستند کمک کند تا راحت تر به هدف خود برسند اما باید حدود زمانی که در سایت شما سپری میکنند را افزایش دهیم. لینکهای طراحی وب برای کاربران متفاوت وبسایت که ممکن است زمانی به جستجوی آن بپردازند متفاوت است از این رو باید مناسب ترین لینک را در جای مناسبش قرار دهیم.

احتمالا مدیریت وبسایت باید شامل وبسایت های محلی و همینطور سایت های تجاری باشد به شکلی که آنها قادر باشند که تا حداکثر ممکن به تعداد زیادی از افراد از سنین متفاوت، وضعیت زندگی و چشم اندازهای متنوع دست پیدا کنند. بنابرین بهینه سازی موتور جستجو و خصوصیات مدیریت لینک به نزدیک تر کردن وبسایت به کسانی که نیاز بیشتری به آن دارند کمک میکند.