طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای شامل طراحی گرافیک منحصربفرد و کد نویسی اختصاصی است این دو مزیت به ما این قابلیت را میدهد که سایت را با توجه به نیاز شما طراحی و کدنویسی کنیم و استانداردهای جهانی طراحی سایت را رعایت کرده و در نهایت معیارهای مخاطبان شما را فراهم سازیم.
معیارهای سنجش طراحی سایت حرفه ای کیفیت طراحی گرافیکی، رعایت استانداردهای کدنویسی اختصاصی بدون خطا و سرعت بارگذاری سایت است.
طراحی گرافیکی حرفه ای نقش کلیدی در طراحی سایت حرفه ای دارد، دپارتمان طراحی ما با بکارگیری تکنیکهای جدید در برنامه های گرافیکی مختلف چشم نوازترین طرح ها را میزنند، در پروسه طراحی گرافیکی ، طراحان ما از بیش از ۳ نرم افزار گرافیکی برای جلوه بخشیدن به طرح اولیه استفاده میکنند.
کدنویسی اختصاصی در طراحی سایت حرفه ای این امکان را به ما میدهد تا با رعایت استانداردهای جهانی وب (W3C) علاوه بر بدون خطا بودن کدهای سمت سرور، سایت را با تمام مرورگرهای پیشرفته و قدیمی سازگار بهینه کنیم تا سایت بدون مشکل در تمامی مرورگرها قابل مشاهده باشد.
بعد از پایان طراحی و بارگذاری اطلاعات اولیه در سایت، متخصصان ما با ابزارهای تست سرعت به بررسی سایت میپردازند تا با بهینه سازی در حجم تصاویر و فشرده سازی کدها کمترین حجم خروجی را برای مشاهده مخاطبان شما فراهم سازند، سرعت بالای بارگذاری سایت شما، نکته مثبتی در بالابردن رنکینگ سایت در موتورهای جستجو است.

تفاوت طراحی سایت حرفه ای با سایر طراحی سایت ها

فرهنگ خاور زمین مملو از طرح و نقش های دیدنی و خیره کننده است، درحالی که در قالب های آماده از این طرح و نقش ها خبری نیست.
همانطور که میدانید در طراحی سایت ارزان قیمت از قالب های آماده جهت راه اندازی سایت استفاده میشود، قالب های آماده توسط طراحان خارجی و برای مخاطبان خودشان طراحی و کدنویسی شده، بطور مثال اکثر قالب های آماده در مرورگر IE7 قابل مشاهده نیستند زیرا کاربران خارجی اکثرا از مرورگرهای پیشرفته ای مانند فایرفاکس، کروم و سافاری استفاده میکنند، در حالی که حدود ۳۰% کاربران ایرانی هنوز از مرورگرهای قدیمی استفاده میکنند.
سرعت بارگذاری در طراحی سایت حرفه ای بسیار بالاتر از سایر پکیج های طراحی سایت ارزانتر است، زیرا متخصصین ما با بررسی سایت و بکارگیری روش های کاهش حجم، سرعت بارگذاری سایت را بالا خواهند برد. این امکان در پکیج های دیگر بصورت سرویس اضافه قابل خرید است.