چگونه اطلاع رسان دیدگاه وردپرس را غیرفعال کنیم

آیا تا کنون از وردپرس ایمیلی در مورد اعلام وجود یک دیدگاه دریافت کرده‏اید؟ کاربران بارها از ما سوال کرده اند که چگونه اطلاع رسان دیدگاه وردپرس غیرفعال کنیم؟ وردپرس درون خود یک ویژگی دارد که در مورد دیدگاهی که پست میشود یا هنوز مدیریت نشده، به مدیر سایت اطلاع رسانی میکند. هنگام نصب وردپرس، این ویژگی به صورت پیش فرض فعال است. در این مقاله چگونگی غیرفعال سازی اطلاع رسان دیدگاه وردپرس را به شما آموزش میدهیم.

وارد بخش مدیریتی خود در وردپرس شوید. به منوی تنظیمات » گفت‏‌وگوها بروید، و گزینه های برایم نامه بفرستید هرگاه را پیدا کرده و آنها را غیرفعال کنید.
با این کار ویژگی اطلاع رسان دیدگاه های جدید وردپرس را غیر فعال میکنید. این یکی از سوالهایی بود که مکرر از ما پرسیده شده بود.
نکته اضافی: از ما درباره اطلاع رسان دیدگاه های وردپرس در دیگر سایتها نیز سوال پرسیده شده است. این اتفاق زمانی رخ میدهد که شما در سایتی که دیدگاه میگذارید از افزونه ای به نام Subscribe to Comments استفاده میکند. احتمالا شما این گزینه را فعال کرده اید یا اینکه فراموش کرده اید آنرا غیرفعال کنید. خیلی از این ایمیل ها در خود لینکی برای حذف اشتراک دارند. شما میتوانید به سادگی اشتراک خود را از آن پست حذف کنید.