پرسش و پاسخ

در ازای هزینه ای که برای برپایی وب سایت دریافت میکنید چه خدماتی ارائه میکنید؟

این خدمات هر چیزی را که برای برپاسازی و آنلاین کردن سایت شما نیاز است شامل میشود. به عنوان مثال: ما اسم دامین شما را ثبت میکنیم؛ در مورد تجارت و کارتان اطلاعات جمع آوری می کنیم؛ برپا سازی سایت و طراحی آنرا اجرائی میکنیم؛ گرافیک ها و لوگوهای اختصاصی می سازیم؛ سایت تان را در موتورهای جست و جو ثبت میکنیم و آموزش های ساده برای چگونگی به روز کردن سایت تان ارائه می کنیم.

اصلی ترین مزایای استفاده از خدمات طراحی وب سایت برگ چیست؟

  • قیمت پایین طراحی سایت— هزینه های طراحی و برپاسازی ما بسیار اقتصادی هستند. بعلاوه پکیج های میزبانی وب ما مناسب آخرین ورژن سیستم مدیریت محتوای وردپرس است و از پایداری بالایی برخوردار است. داشتن سیستم مدیریت محتوا (CMS) یعنی اینکه شما بدون اینکه نیاز باشد برای هر بروزرسانی به یک طراح پول پرداخت کنید به سادگی در سایت خود تغییرات ایجاد کنید. در مقایسه با یک شرکت طراحی وب سنتی ، با استفاده از وب سایت برگ، پس از یک دوره دو سه ساله بین ۶۰ تا ۸۰ درصد پول کمتری هزینه خواهید کرد.
  • سرعت طراحی سایت— اکثر وب سایت های ما یک هفته پس از دریافت سفارش و اطلاعات، آماده میشوند. علاوه بر اینکه شما میتوانید در طول هفت روز هفته و بطور بیست و چهار ساعته تغییرات مطلوب خود را اعمال کنید. پس برای اعمال تغییرات به روزها و هفته ها انتظار نیازی نیست.

پیش از طراحی سایت آیا لازم است که پولی پرداخت کنم یا پولی ودیعه بگذارم؟

ما از شما ۳۰ هزار تومان به عنوان ودیعه درخواست میکنیم و اگر به طراحی ما علاقه مند بودید، برای طراحی و برپا سازی سایت مابقی هزینه را پرداخت خواهید کرد و در غیر اینصورت کل ودیعه ۳۰ هزار تومانی به شما پس داده میشود.

از چه روش های پرداختی پشتیبانی میکنید؟

ما از کارت های عضو شتاب پشتیبانی میکنیم. بیلان یا فاکتور کاغذی ارائه نمیکنیم.
آیا میتوانم اسم دامنه دلخواه خودم را انتخاب کنم؟
بله، نمونه هایی که به شما ارائه میکنیم کمک میکنند یک اسم دامنه انتخاب کنید. ثبت و پیکربندی دامنه برای سایت جدید تان را به دقت انجام خواهیم داد.

اگر دامنه ای برای تجارت من ثبت کنید، صاحب آن چه کسی خواهد بود؟

کنترل هر دامنه ای که ما برای شما ثبت میکنیم، تماما در اختیارتان خواهد بود. نام دامنه ای که ثبت میکنیم، در حساب دامنه رجیسترار ما ذخیره میشود. پرداخت هزینه های دوره ای و همه وظائف مدیریتی مربوط به مالکیت دامنه را ما انجام میدهیم.  اگر هر وقت تصمیم بگیرید که نام دامنه خود را به یک دامنه رجیسترار دیگر انتقال دهید ما با کمال میل آنرا برایتان انجام میدهیم؛ یعنی شما میتوانید مالکیت دامنه خود را داشته باشید.

صاحب سایتی که شما برای تجارت من ایجاد میکنید کیست؟

صاحب بخش های عمومی وب سایت تان از قبیل اسم دامنه، متن وب سایت، عکس ها و فایلهای سایت وردپرس خودتان هستید. هرگاه که تصمیم گرفتید تهیه کننده دیگری داشته باشید میتوانید فایلهای عمومی خود را دانلود کرده و انتقال دهید.
با اینحال نمیتوانید نام برند طراحی سایت برگ را از پایین سایت حذف کنید. برای حذف نشان برگ از پایین سایت تان با پشتیبانی تماس بگیرید.
به طور خلاصه ، شما میتوانید سایت خود را به هر شرکت میزبانی وب که خواستید انتقال دهید اما در اینصورت برای هر بروز رسانی در سایت خود باید یک طراح وب استخدام کنید.

آیا برگ همراه با وب سایت من، خدمات ایمیل هم ارائه میکند؟

تقریبا همه ی طرح های میزبانی که ما ارائه میکنیم حداقل یک ایمیل میل باکس دارند. (مثل info@domain.com) علاوه بر آن، تعداد حسابهای ایمیل با استفاده از کنترل پنل هاست cPanel قابل افزایش است.

چگونه میتوانم از تعداد بازدید کننده های سایتم مطلع شوم؟

برگ، گزارشهای ترافیک وب سایت را ارائه میکند. جزئیاتی که در این گزارشها به آنها دسترسی خواهید داشت عبارتند از: تعداد بازدید از هر صفحه، تعداد بازدیدها، بازدیدهای ساعت در روز، بازدیدهای روز در ماه ؛ و …. .همچنین میتوانید از کلمات کلیدی ای که بازدید کننده ها با استفاده از آنها در موتورهای جستجو به وب سایت شما رسیده اند، مطلع شوید.

آیا وب سایت من در موتورهای جستجو نمایش داده میشود؟

وقتی که سایت تان منتشر شود، ما آن را در محبوب ترین موتورهای جست و جو ثبت خواهیم کرد. همچنین با شما همکاری خواهیم کرد تا برای صفحات سایت تان بهترین کلمات کلیدی را تعیین کنید.

آیا برنامه نویسی سفارشی هم انجام می دهید؟

بیش از نود و پنج درصد از محتوای سایتهایی که طراحی میکنیم، از ویژگی های سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنند. از جمله محتوای صفحات، آلبوم های عکس، فرم های تماس، سفارشات ، سوالات متداول، صفحات نقشه و خیلی چیزهای دیگر.
اگر شما میخواهید توانایی های سایت تان را بیش از آنچه که ارائه شده است افزایش بدهید، ما میتوانیم برنامه نویسی های مطلوب شما را برای افزودن ویژگی های پیشرفته انجام دهیم.
با درخواست شما قبل از انجام هر کاری تخمینی از هزینه آن را به شما ارائه خواهیم کرد.

آیا خارج از ایران نیز کار قبول میکنید؟

برگ در ایران سرویس های وب ارائه میکند. به دلیل مشکلات دریافت وجه، در حال حاضر از خارج از ایران سفارشی پذیرفته نمیشود.

نیاز من به راهنمایی و پشتیبانی چگونه برطرف میشود؟

شما همیشه میتوانید با ما تماس بگیرید. ما پشتیبانی فنی رایگان به شما ارائه میکنیم.