طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان کلیه سایت‌هایی که در برگ طراحی میشود داینامیک، با کدهای استاندارد و مطابق با الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شده است و بنابراین این سایت‌ها میتوانند بعد از مدتی فعالیت، رتبه خوبی در موتور جستجو گوگل داشته باشند.
ما با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر در راه اندازی طراحی سایت ارزان امید داریم تا سطح فرهنگ مجازی را به جایگاه شایسته‌ای برسانیم. برگ سایت شما را طراحی، راه اندازی و پشتیبانی کرده و به شما کمک میکند تا آن را در گستره وب به بازار کاربران معرفی نموده و بتوانید مشتریان مورد نظر خود را از طریق طراحی سایت ارزان با محصولات و خدمات خود آشنا سازید.

چرا طراحی سایت ارزان؟

ما با بکارگیری متدهای نصب و راه اندازی جدید سایت ، مقرون بصرفه ترین قیمت را برای مشتریان طراحی سایت ارزان فراهم نموده ایم، تنها دلیل ارزانی این پکیج حذف پروسه ها و امکانات ناکارآمد و اضافی طراحی سایت برای سایت های تازه تاسیس است.

صرف زمان کمتر

مدت زمان لازم برای نصب و راه اندازی طراحی سایت ارزان بسیار کوتاه است، زیرا از قالب آماده استفاده میشود و بسیاری از مراحل طراحی از آن حذف میشود این زمان به حجم محتوای سایت شما بستگی دارد و حدودا بین ۳ تا ۹ روز کاری طول خواهد کشید است.

مدیریت محتوای فارسی وردپرس

خصوصیات اصلی وردپرس کنترل پنل فارسی، امنیت بالا، افزونه ها و قالب های بیشمار، بروزرسانی اتوماتیک، پایداری هسته و از همه مهمتر کاربر پسند بودن آن است، در حال حاضر بیش از ۶۰ میلیون نفر در سراسر جهان از وردپرس استفاده میکنند،

طراحی سایت داینامیک (پویا)

پکیج طراحی سایت ارزان و دیگر پکیج های طراحی سایت برگ شامل طراحی سایت داینامیک یا پویا است که دارای کنترل پنل وردپرس فارسی است، از اینرو شما قادر خواهید بود به کنترل پنل دسترسی داشته و محتوای سایت را ویرایش یا اضافه نمایید.

پشتیبانی فنی رایگان

پشتیبانان فنی برگ بمدت ۳ ماه توسط تیکت و تلفن بصورت رایگان آماده پاسخگویی به شما هستند، درصورت نیاز پشتیبانی قابل تمدید می باشد، همچنین در مدتی که سایت شما تحت نظارت پشتیبانان برگ است تمامی بروزرسانی های فنی انجام میشود.

هاست و دامنه رایگان

پکیج طراحی سایت ارزان شامل ۱۰۰ مگابایت هاست یکساله رایگان می باشد که در این حجم بیش از ۱۰۰۰ صفحه A4 جای میگیرد، همچنین یک دامنه ملی ir. نیز بمدت یکسال رایگان بصورت ۱۰۰% به نام شما ثبت خواهد شد.

  1. انتخاب و ثبت دامنه مورد نظر شما آدرس دامنه و یا آدرس سایت خود را تعیین کرده و سپس میتوانید ایمیل دلخواه خود را ایجاد کنید.
  2. بررسی اولیه امکانات قالب‌های طراحی سایت ارزان با بررسی قالب‌های موجود که در پایین صفحه وجود دارد، امکان بررسی و مقایسه امکانات و ظاهر قالب‌های سایت را دارید.
  3. انتخاب ظاهر و قالب طراحی سایت ارزان امکان انتخاب قالب از بین قالب‌های آماده فارسی شده و یا دو زبانه در سایت برگ وجود دارد.
  4. نصب نهایی طراحی سایت ارزان با قالب انتخابی شما پس از اعمال تغییرات مورد نظر شما سایت آماده و نصب میگردد.
  5. ورود اطلاعات با تصاویر ارسالی از جانب شما حداکثر ۱۵ مورد کالا یا صفحه و ۲۵ مورد تصویر توسط دپارتمان پشتیبانی طراحی سایت برگ، بصورت رایگان وارد میشود.
  6. (لازم بذکر است کنترل پنل مدیریت طراحی سایت ارزان با کمک فیلم های آموزشی که توسط گروه طراحی سایت برگ تهیه شده، بسیار آسان شده است بگونه ای که شما خودتان میتوانید اطلاعات را به آسانی در سایت وارد کنید، با این حال ما نیز در ابتدای طراحی اطلاعات شما را وارد میکنیم.)
  7. تحویل مدیریت سایت ارزان و اطلاعات آن به شما پس از نصب، آموزش لازم جهت مدیریت سایت داده میشود.
  8. ارسال فایل آموزشی روش کار سیستم مدیریت سایت ارزان بصورت فایل ویدیویی و فارسی با لینک دانلود ارائه میگردد.

امکانات اصلی هاست ، متناسب با نیاز شما

هاست قابل اطمینان با گارانتی ۹۹٫۹ % آپتایم
۲۴/۷ پشتیبانی تلفنی، ایمیلی، چت یا تیکت
۱۰۰ مگابایت فضای میزبانی معادل بیش از ۱۰۰۰ صفحه A4 نوشته
موقعیت جغرافیایی سرورها در آلمان (نزدیکترین سرورهای قدرتمند به ایران)
۲۰ برابر فضای میزبانی پهنای باند اختصاصی
۳۰ روز گارانتی بازگشت پول در صورت عدم رضایت
پارک نامحدود دامنه بر روی یک هاست
ایجاد نامحدود ایمیل اختصاصی
نمایش آمار بازدیدکنندگان قدرتمند
موقعیت سرورها در دیتاسنتر هتزنر آلمان