مرکز آموزش

با سلام خدمت شما بازدید کننده محترم. از اینکه در طراحی و راه اندازی سایت شما همراهتان بودیم بسیار خرسندیم. گروه طراحی سایت برگ جهت تسهیل در امر آموزش و دسترسی شما عزیزان به مطالب آموزشی جهت کار با کنترل پنل وردپرس، یک دوره آموزشی کامل را در سایت طراحی سایت برگ راه اندازی نموده تا بعد از طراحی و راه اندازی سایت شما و پس از یک دوره آموزشی شفاهی، در کنار کتابچه آموزشی کار با کنترل پنل وردپرس که حضورتان تقدیم گردید، شما به راحتی بتوانید هر زمان که نیاز داشتید به مطالب دوره آموزشی کار با کنترل پنل وردپرس سایت خود دسترسی داشته باشید.

این دوره آموزشی به ترتیب فصل شامل معرفی کنترل پنل وردپرس فارسی، ویرایش و ایجاد صفحات به سایت، ویرایش و ایجاد صفحات درباره ما، تماس باما، محصولات، پروژه ها و مشتریان ما، ویرایش و ایجاد اخبار سایت، ویرایش و ایجاد مطالب در وبلاگ سایت خود، مدیریت منوها، ویرایش اسلایدرها، چگونگی کار با پرونده های چند رسانه ای و مالتی مدیا شامل عکس ها، ویدئو ها و ایجاد گالری، چگونگی کار با فرم تماس و دیگر فرم ها، و در پایان نحوه پشتیبان گیری از اطلاعات ذخیره شده در سایت شما می باشد.

خوشحال میشویم اگر درمورد کیفیت مطالب آموزشی عنوان شده نظرات خود را از طریق فرم تماس و یا تلفن باما در میان بگذارید تا بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری به شما ارائه نماییم.

از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

گروه طراحی سایت برگ.