طراحی سایت سئو یا تبلیغات

استاندارد w3
استاندارد w3

طراحی سایت بهینه سازی شده طراحی سایتی است که قوانین طراحی سایت W3 در آن رعایت شده باشد و سایت بعد از طراحی سایت هیچگونه خطایی از نظر قوانین W3 نداشته باشد٬ علاوه بر بهینه کردن سایت مواردی وجود دارد که طراح سایت باید در طراحی سایت خود رعایت کند تا سایت سئو شود٬ این موارد در تمامی طرح های طراحی سایت برگ رعایت میشود٬ ما در تمامی طراحی سایت هایی که انجام میدهیم تمامی قوانین W3 را رعایت کرده‌ایم علاوه بر این معیارهای طراحی سایت خودمان را که طی ۸ سال به آن رسیده ایم را نیز در تمامی طراحی سایت‌هایمان رعایت میکنیم.

هدف طراحی سایت سئو

هدف از طراحی سایت بهینه سازی شده بالا آوردن سایت در کلمات کلیدی خواصی در موتور جستجو گوگل است. هدف شما از طراحی سایت حضور در بازار رقابت است تا قادر باشید محصولات خود را بفروش برسانید یا خدمات‌تان را عرضه کنید. اگر سایت شما بازدیدکننده مفید نداشته باشد مطمئنان محصول شما دیده نخواهد شد و فروشی نخواهید داشت.
بطور خلاصه شما سه راه برای دیده شدن محصولات خود دارید:

  1. طراحی سایت بهینه شده و حضور در نتایج ابتدایی گوگل
  2. استخدام سئو کار جهت بهینه کردن مطالب شما
  3. سفارش تبلیغات به سایت های پر بازدید

پیشنهاد طراحی سایت برگ

طراحی سایت برگ راه اول را پیشنهاد میکند٬ ما سایتی بهینه شده برای شما طراحی میکنیم و قرار دادن محتوای سئو در سایت توسط خودتان را به شما آموزش خواهیم داد٬ توجه داشته باشید اگر سئو کاری را استخدام کنید ماهیانه در حدود ۵۰۰ هزار تومان باید هزینه کنید یا درصورتی که یک میلیون تومان هزینه تبلیغات کنید به نتیجه مطلوب خواهید رسید٬ ولی طراحی سایت برگ به شما پیشنهاد میدهد بدون صرف هزینه اضافی در نتایج ابتدایی گوگل قرار بگیرید٬ شما تنها نیاز به کمی وقت جهت نگارش مقالات سایت‌تان را دارید٬ زمانی که به صفحه اول گوگل رسیدید کل بیزینس شما دگرگون خواهد شد و مشتریان‌تان چندین برابر میشود.