طراحی سایت جوملا یا وردپرس

طراحی سایت با مدیریت محتوا باعث پایین آمدن قیمت طراحی سایت میشود٬ حال این موضوع را باید مورد بررسی قرار دهیم که کدام مدیریت محتوا برای طراحی سایت بی نقص مناسب‌تر است.
حرف آخر را در طراحی سایت وردپرس میزند٬ ۶۰ درصد مشتریان ما برای طراحی مجدد با ما تماس میگیرند و اظهار میکنند که سایت قبلی آنها با جوملا طراحی شده و با بروزرسانی سایت مشکل دارند٬ اگر سایت شما نیز با جوملا طراحی شود در آینده برای بروزرسانی مجبور خواهید شد که برای مسائل کوچکی مثل تغییر قیمت محصول خود با طراح سایت تماس بگیرید تا او برایتان این کار را انجام دهد٬ بالطبع طراح هم بخاطر وقتی که برای شما میگذارد هزینه پشتیبانی یا بروزرسانی خواهد گرفت.

طراحی سایت با کنترل پنل آسان

طراحی سایت این مشکل در وردپرس وجود ندارد٬ User Interface به معنای محیط کاربری است که به اختصار UI نیز بیان میشود. یکی از افتخارات وردپرس سادگی محیط کاربری است. در مدیریت محتوای وردپرس سعی شده کنترل پنل بگونه‌ای طراحی شود که کاربر به راحتی بتواند به تمام بخش‌های کنترل پنل در هر جایی که باشد دسترسی داشته باشد٬ این درحالیست که در بخش‌های داخلی کنترل پنل جوملا باید ابتدا انصراف را بزنید تا به یک بخش قبل بازگردید سپس قادر خواهید بود به بخش دیگری بروید.
طراحی سایت وردپرس از لحاظ ساختار سئو رتبه اول را در بین مدیریت محتواها دارا است٬ با این حال جالب است بدانید اکثر طراحان سایت از جوملا استفاده میکنند زیرا تبدیل طرح اولیه یا HTML به جوملا بسیار راحت است٬ برای من ماکسیمم ۳۰ دقیقه طول میکشد ولی تبدیل طرح اولیه یا HTML به وردپرس حداقل ۳ روز زمان میخواهد. واضح است که طراح جوملا را انتخاب میکند ولی به چه قیمتی؟ جوملا سئو ضعیفی دارد٬ جوملا محیط کاربری سختی دارد طوری که فقط خود طراح توانایی کار با آنرا دارد٬ جولا دیر به دیر آپدیت میشود و راحت‌تر مورد حمله قرار میگیرد.